Kancelaria

Na rynku usług prawnych istniejemy od 10 lat. Z roku na rok powiększamy swoje zasoby o kolejne działy i specjalizacje.

Specjalizujemy się w zakresie postępowania oddłużeniowego pozwala to nam skutecznie pomagać Klientom i rozwiązywać nawet najbardziej złożone problemy. Stawiamy na profesjonalizm i rzetelność wykonywanych usług oraz indywidualne podejście do klienta.

Tworzymy zespół ekspertów specjalizujących się w zakresie obsługi biznesowej. Łączymy w swoich usługach doradztwo prawne, finansowe oraz księgowe.

Dowiedź się więcej

Pomagamy w całej Polsce

Nasza rozbudowana struktura prawna pozwala nam na obsługę Państwa w biurze w Gdyni, w Warszawie oraz bezpośrednio w miejscu prowadzenia przez Państwa działalności. Dotychczasowe doświadczenie w zakresie obsługi klientów na terenie całej Polski gwarantuje, że jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej skomplikowanej sprawie.

Wyróżnia nas kompleksowość działań, za którą jesteśmy cenieni w branży.

Poprzez kompleksowość działań rozumiemy połączenie prawa z innymi niezbędnymi obszarami funkcjonowania przedsiębiorstwa. Zespół ekspertów naszej Kancelarii to osoby z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie prawa, finansów, księgowości i ekonomii. Wszystkie te elementy czynią nas jedyną Kancelarią w Polsce z tak szeroką ofertą usług skierowanych do Klientów biznesowych.

Zespół

Tworzymy zespół ekspertów specjalizujących się w zakresie obsługi biznesowej. Łączymy w swoich usługach doradztwo prawne, finansowe oraz księgowe.

Bez połączenia tych trzech obszarów, niemożliwym jest precyzyjne opracowanie strategii działania z uwzględnieniem wszystkich szans i zagrożeń, a przecież o to właśnie chodzi. Jesteśmy jedyną Kancelarią na rynku, która posiada taką ofertę dla swoich klientów.

Poprzez dogłębną analizę prawno-finansową układamy strategię działania, która ma przynieść przedsiębiorcy realny pieniądz w jego portfelu oraz pozwolić czerpać korzyści i satysfakcję z tego co robi.

Dział obsługi klienta

Maria Borycka - Mróz

Dyrektor Działu Obsługi Klienta Biznesowego/radca prawny

536 256 144
maria.borycka@biznesnaplus.com

Obsługa klienta w języku polskim i angielskim

Radca Prawny. Odpowiada za organizację pracy działu obsługi klienta, bierze czynny udział w konsultowaniu oraz weryfikowaniu spraw. Specjalizuje się w prawie restrukturyzacyjnym i upadłościowym. Prowadzi videobloga z poradami dla przedsiębiorców na kanale Youtube: Biznes na Plus. Z wykształcenia prawnik,  Aplikacje radcowsą odbyła przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. W pracy kieruje się przede wszystkim jasnym i czytelnym przepływem informacji oraz dążeniem do postawionego celu.

Ludzie, którzy tracą czas czekając aż zaistnieją najbardziej sprzyjające warunki, nigdy nic nie zdziałają. Najlepszy czas na działanie jest teraz!

Regina Czaja

Specjalista ds. Obsługi Klienta Biznesowego

574 444 288
regina.czaja@biznesnaplus.com

Obsługa klienta w języku polskim

Wieloletni i doświadczony praktyk prowadzenia biznesu. Na przestrzeni lat zdobyła zaufanie licznych kontrahentów co przekłada w obecnym życiu zawodowym. W pracy ceni sobie przede wszystkim kontakt z ludźmi i odpowiednie relacje. Za cel stawia sobie wybór odpowiedniego rozwiązania i wsparcie w podjęciu dobrej decyzji przez klienta. Cechuje ją wielozadaniowość. Stawia na rozwój osobisty i uważa, że nigdy nie jest za późno na zmiany i odpowiednie działanie.

Kluczem do udanej współpracy jest lojalność i zaufanieDział prawny

Anna Bufnal

Radca prawny / Doradca Restrukturyzacyjny

anna.bufnal@biznesnaplus.com

Obsługa klienta w języku polskim i angielskim

Radca prawny i doradca restrukturyzacyjny z wieloletnim doświadczeniem w zakresie przeprowadzania procesów upadłościowych i restrukturyzacyjnych. W swojej pracy kieruje się profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Pasjonuje się układaniem strategii optymalnych i spełniających oczekiwania klienta. Motto, którym się kieruje brzmi: "nie ma sytuacji bez wyjścia". Nawet w najtrudniejszej sprawach za cel stawia sobie znalezienie rozwiązania najbardziej satysfakcjonującego dla klienta.

Nie ma sytuacji bez wyjścia, zawsze istnieje rozwiązanie.

Karolina Falkowska

Radca prawny

karolina.falkowska@biznesnaplus.com

Radca prawny z 7-mio letnim doświadczeniem w pracy na stanowisku inspektora postępowań podatkowych w urzędzie skarbowym. Pełniła również rolę Powiatowego Rzecznika Konsumentów. W pracy na obecnym stanowisku zajmuje się przeprowadzaniem postępowań upadłościowych i restrukturyzacyjnych klientów biznesowych. Cel dla niej stanowi zapewnienie wsparcia i obsługi prawnej na najwyższym poziomie.

Sukces jest wynikiem właściwej decyzji.

Piotr Korotyniec

Adwokat

piotr.korotyniec@biznesnaplus.com

Absolwent studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Członek Izby Adwokackiej w Zielonej Górze. Prawnik z międzynarodowym doświadczeniem do realizacji projektów doradztwa prawnego i biznesowego. Wykonuje swą praktykę zawodową od 2014 roku. Obecnie zajmuje się kompleksową obsługą klientów biznesowych.

Nie wierzę w olśnienia. Wierzę w realną pracę.

Anna Ganczarek

Dyrektor Działu Restrukturyzacji

anna.ganczarek@biznesnaplus.com

Specjalista z wieloletnim doświadczeniem w zakresie prawa bankowego. Jej pracę cechuje dokładność i rzetelność. Ceni sobie spokój i możliwość precyzyjnego podejścia do obsługiwanej sprawy. Odpowiada za nadzór i strategię prowadzonej sprawy. Weryfikuje przygotowywane przez specjalistów wnioski oraz zatwierdza ich kompletność. Merytorycznie opracowuje argumentację i plany restrukturyzacyjne.

Cokolwiek robisz - rób to najlepiej jak potrafisz.

Paulina Dehling

Specjalista ds. prawnych

paulina.dehling@biznesnaplus.com

Absolwentka kierunków prawa i administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Wielokrotna stypendystka za osiągnięcia naukowe. W pracy zajmuje się przygotowaniem formalnym podstępowania restrukturyzacyjnego oraz prowadzeniem negocjacji z wierzycielami. Spójność dokumentów i stanu faktycznego jest dla niej priorytetem. Za cel stawia sobie zapobiegnięcie powstania braków formalnych oraz rzetelne przygotowanie wykazu zobowiązań klienta. Do głównych zainteresowań z zakresu prawa zalicza prawo upadłościowe, restrukturyzacyjne oraz cywilne.

Zawsze wydaje się, że coś jest niemożliwe, dopóki nie zostanie to zrobione.

Alina Prętka

Specjalista ds. restrukturyzacji

535 540 448
alina.pretka@biznesnaplus.com

Swoją drogę zawodową zaczynała od merytorycznego uczestnictwa w postępowaniach upadłościowych przedsiębiorstw, następnie rozwijając umiejętności w zakresie postępowania restrukturyzacyjnego. W swojej pracy kieruje się założeniem, że najważniejszy element całego postępowania stanowi rzetelne i kompletne przygotowanie wniosku oraz wszystkich wymaganych ustawowo załączników. Specjalizuje się w zakresie przygotowywania wykazu majątku oraz tworzenia planu restrukturyzacyjnego. Prywatnie posiada również doświadczenie w prowadzeniu i funkcjonowaniu firm transportowych.

Wszystko jest możliwe, niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu.

Anna Grzelak

Aplikant adwokacki

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego obecnie odbywająca aplikację adwokacką przy Pomorskiej Izbie Adwokackiej. Na swoim koncie posiada odbyte praktyki w Kancelariach Adwokackich oraz współudział przy tworzeniu Systemu Informacji Prawnej LEX. Obecnie zajmuje się obsługą klientów biznesowych w zakresie prawa handlowego i gospodarczego. Bierze czynny udział w reprezentowaniu klientów przed sądami i innymi instytucjami.

Gdy pojawiają się przeszkody nie należy się poddawać, a myśleć jak je rozwiązać.