Kancelaria

Na rynku usług prawnych istniejemy od 10 lat. Z roku na rok powiększamy swoje zasoby o kolejne działy i specjalizacje.

Specjalizujemy się w zakresie postępowania oddłużeniowego pozwala to nam skutecznie pomagać Klientom i rozwiązywać nawet najbardziej złożone problemy. Stawiamy na profesjonalizm i rzetelność wykonywanych usług oraz indywidualne podejście do klienta.

Tworzymy zespół ekspertów specjalizujących się w zakresie obsługi biznesowej. Łączymy w swoich usługach doradztwo prawne, finansowe oraz księgowe.

Dowiedź się więcej

Pomagamy w całej Polsce

Nasza rozbudowana struktura prawna pozwala nam na obsługę Państwa w biurze w Gdyni, w Warszawie oraz bezpośrednio w miejscu prowadzenia przez Państwa działalności. Dotychczasowe doświadczenie w zakresie obsługi klientów na terenie całej Polski gwarantuje, że jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej skomplikowanej sprawie.

Wyróżnia nas kompleksowość działań, za którą jesteśmy cenieni w branży.

Poprzez kompleksowość działań rozumiemy połączenie prawa z innymi niezbędnymi obszarami funkcjonowania przedsiębiorstwa. Zespół ekspertów naszej Kancelarii to osoby z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie prawa, finansów, księgowości i ekonomii. Wszystkie te elementy czynią nas jedyną Kancelarią w Polsce z tak szeroką ofertą usług skierowanych do Klientów biznesowych.

Zespół

Tworzymy zespół ekspertów specjalizujących się w zakresie obsługi biznesowej. Łączymy w swoich usługach doradztwo prawne, finansowe oraz księgowe.

Bez połączenia tych trzech obszarów, niemożliwym jest precyzyjne opracowanie strategii działania z uwzględnieniem wszystkich szans i zagrożeń, a przecież o to właśnie chodzi. Jesteśmy jedyną Kancelarią na rynku, która posiada taką ofertę dla swoich klientów.

Poprzez dogłębną analizę prawno-finansową układamy strategię działania, która ma przynieść przedsiębiorcy realny pieniądz w jego portfelu oraz pozwolić czerpać korzyści i satysfakcję z tego co robi.

Dział obsługi klienta

Maria Borycka - Mróz

Dyrektor Działu Obsługi Klienta Biznesowego/radca prawny

536 256 144
maria.borycka@biznesnaplus.com

Obsługa klienta w języku polskim i angielskim

Radca Prawny. Odpowiada za organizację pracy działu obsługi klienta, bierze czynny udział w konsultowaniu oraz weryfikowaniu spraw. Specjalizuje się w prawie restrukturyzacyjnym i upadłościowym. Prowadzi videobloga z poradami dla przedsiębiorców na kanale Youtube: Biznes na Plus. Z wykształcenia prawnik,  Aplikacje radcowsą odbyła przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. W pracy kieruje się przede wszystkim jasnym i czytelnym przepływem informacji oraz dążeniem do postawionego celu.

Ludzie, którzy tracą czas czekając aż zaistnieją najbardziej sprzyjające warunki, nigdy nic nie zdziałają. Najlepszy czas na działanie jest teraz!

Aleksandra Dziedzina

Menedżer Działu Obsługi Klienta Biznesowego

795 184 390
aleksandra.dziedzina@biznesnaplus.com

Doświadczony sprzedawca i marketingowiec. Specjalizuje się w zakresie wsparcia dla przedsiębiorstw, postępowania oddłużeniowego, restrukturyzacją i obsługą prawną. Sprawnie i skutecznie zarządza działem obsługi Klienta. Nadzoruje przeprowadzaną pomoc przez Doradców.

Sandra Sobiechowska

Starszy Doradca Klienta

535 238 360
sandra.sobiechowska@biznesnaplus.com

Doświadczony sprzedawca. Swoje wieloletnie doświadczenie związane ze sprzedażą w sektorze bankowym i motoryzacyjnym łączy w kontakcie z Klientem biznesowym i indywidualnym.

Każde wielkie osiągniecie zaczyna się decyzją, by spróbować

Agnieszka Kułakowska

Doradca Klienta

788785987
agnieszka.kulakowska@biznesnaplus.com

Zajmuje się obsługą prawną klientów biznesowych i indywidualnych. Swoje doświadczenie związane z branżą turystyczną u jednego z największych Touroperatorów wykorzystuje również w Kancelarii. Ekspertka w tworzeniu rozwiązań szytych na miarę.

DZIAŁ PRAWNY

Anna Bufnal

Radca prawny / Doradca Restrukturyzacyjny

anna.bufnal@biznesnaplus.com

Obsługa klienta w języku polskim i angielskim

Radca prawny i doradca restrukturyzacyjny z wieloletnim doświadczeniem w zakresie przeprowadzania procesów upadłościowych i restrukturyzacyjnych. W swojej pracy kieruje się profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Pasjonuje się układaniem strategii optymalnych i spełniających oczekiwania klienta. Motto, którym się kieruje brzmi: "nie ma sytuacji bez wyjścia". Nawet w najtrudniejszej sprawach za cel stawia sobie znalezienie rozwiązania najbardziej satysfakcjonującego dla klienta.

Nie ma sytuacji bez wyjścia, zawsze istnieje rozwiązanie.

Karolina Falkowska

Radca prawny

karolina.falkowska@biznesnaplus.com

Radca prawny z 7-mio letnim doświadczeniem w pracy na stanowisku inspektora postępowań podatkowych w urzędzie skarbowym. Pełniła również rolę Powiatowego Rzecznika Konsumentów. W pracy na obecnym stanowisku zajmuje się przeprowadzaniem postępowań upadłościowych i restrukturyzacyjnych klientów biznesowych. Cel dla niej stanowi zapewnienie wsparcia i obsługi prawnej na najwyższym poziomie.

Sukces jest wynikiem właściwej decyzji.

Piotr Korotyniec

Adwokat

piotr.korotyniec@biznesnaplus.com

Absolwent studiów prawniczych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Członek Izby Adwokackiej w Zielonej Górze. Prawnik z międzynarodowym doświadczeniem do realizacji projektów doradztwa prawnego i biznesowego. Wykonuje swą praktykę zawodową od 2014 roku. Obecnie zajmuje się kompleksową obsługą klientów biznesowych.

Nie wierzę w olśnienia. Wierzę w realną pracę.

Anna Ganczarek

Menedżer Działu UPADŁOŚCI I Restrukturyzacji

anna.ganczarek@biznesnaplus.com

Specjalista z wieloletnim doświadczeniem w zakresie prawa bankowego. Jej pracę cechuje dokładność i rzetelność. Ceni sobie spokój i możliwość precyzyjnego podejścia do obsługiwanej sprawy. Odpowiada za nadzór i strategię prowadzonej sprawy. Weryfikuje przygotowywane przez specjalistów wnioski oraz zatwierdza ich kompletność. Merytorycznie opracowuje argumentację i plany restrukturyzacyjne.

Cokolwiek robisz - rób to najlepiej jak potrafisz.

Paulina Dehling

PRAWNIK, Specjalista ds. RESTRUKTURYZACJI

paulina.dehling@biznesnaplus.com

Absolwentka kierunków prawa i administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Wielokrotna stypendystka za osiągnięcia naukowe. W pracy zajmuje się przygotowaniem formalnym podstępowania restrukturyzacyjnego oraz prowadzeniem negocjacji z wierzycielami. Spójność dokumentów i stanu faktycznego jest dla niej priorytetem. Za cel stawia sobie zapobiegnięcie powstania braków formalnych oraz rzetelne przygotowanie wykazu zobowiązań klienta. Do głównych zainteresowań z zakresu prawa zalicza prawo upadłościowe, restrukturyzacyjne oraz cywilne.

Zawsze wydaje się, że coś jest niemożliwe, dopóki nie zostanie to zrobione.

Alina Prętka

ASYSTENT DZIAŁU PRAWNEGO

535 540 448
alina.pretka@biznesnaplus.com

Swoją drogę zawodową zaczynała od merytorycznego uczestnictwa w postępowaniach upadłościowych przedsiębiorstw, następnie rozwijając umiejętności w zakresie postępowania restrukturyzacyjnego. W swojej pracy kieruje się założeniem, że najważniejszy element całego postępowania stanowi rzetelne i kompletne przygotowanie wniosku oraz wszystkich wymaganych ustawowo załączników. Specjalizuje się w zakresie przygotowywania wykazu majątku oraz tworzenia planu restrukturyzacyjnego. Prywatnie posiada również doświadczenie w prowadzeniu i funkcjonowaniu firm transportowych.

Wszystko jest możliwe, niemożliwe wymaga po prostu więcej czasu.

Maja Trzeciak-Polak

Analityk finansowy

Przez kilkanaście lat pracowała w banku, w tym ponad 10 lat jako analityk kredytowy. Jej głównymi klientami byli deweloperzy i rolnicy. Odpowiedzialna za prognozy finansowe oraz biznesplany. Ponadto, analizy branżowe, popytu i podaży oraz ryzyka. Dodatkowo przeprowadza negocjacje z wierzycielami.

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego czego nie zrobiłeś, niż tego co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj. Śnij. Odkrywaj.

Magdalena Tomaszewska

Radca prawny, KOORDYNATOR ZESPOŁU UPADŁOŚCI

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywała w Kancelariach Radców Prawnych, Kancelarii Komorniczej oraz bankowości. W pracy na obecnym stanowisku zajmuje się przeprowadzaniem postępowań upadłościowych.

Nie daj sobie wmówić, że nie masz szans!

Agnieszka Sobczak

Adwokat

Interesuje się szeroko pojętym prawem cywilnym, prawem gospodarczym oraz prawem medycznym. Ukończyła Studia Podyplomowe z zakresu Prawa Medycznego na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz aplikację adwokacką przy pomorskiej Izbie Adwokackiej w Gdańsku. Pracowała nad sprawami dotykającymi problematyki dochodzenia roszczeń z tytułu błędu medycznego, dochodzenia roszczeń podmiotów leczniczych od nieubezpieczonych pacjentów oraz podmiotów gospodarczych, a także szeroko rozumianego prawa zamówień publicznych. Posiada również doświadczenie w zakresie prowadzenia spraw rodzinnych, spadkowych, administracyjnych i karnych, a także w zakresie prawa własności przemysłowej i prawa autorskiego.

Filip Topolnicki

ASYSTENT RADCY PRAWNEGO, SPECJALISTA DS. WINDYKACJI

Specjalista ds. windykacji wspomaga gdyński oddział Kancelarii. Wprowadza świeże podejście do wykonywanych obowiązków - młodość i ambicja nie pozwalają mu wciągnąć się w utarte schematy myślenia.

Jak już się w coś angażujesz to rób to na 100%

REGIONALNI MENEDŻEROWIE SPRZEDAŻY

Szymon Kozioł

Regionalny menedżer sprzedaży, Szczecin

537898770
szymon.koziol@biznesnaplus.com

Odpowiada za współpracę z Partnerami Biznesowymi na terenie północno-zachodniej Polski. Doświadczenie zdobywał budując i zarządzając rozproszonymi strukturami sprzedażowymi w bankach i instytucjach finansowych. Świetnie zorganizowany fachowiec, opierający swoją skuteczność na długofalowych relacjach, uczciwości i transparentności współpracy, a także najwyższym poziome świadczonych dla klientów usług.

Droga, którą podążasz, jest równie ważna jak cel, do którego zmierzasz

Marcin Kocik

Regionalny menedżer sprzedaży, Wrocław

531141309
marcin.kocik@biznesnaplus.com

Od 20 lat jego praca jest związana ze sprzedażą w instytucjach finansowych. Zarządzał zespołami sprzedażowymi, oddziałami bankowymi, regionami, sieciami partnerskimi. Dzięki rozległym kontaktom i doskonałym relacjom biznesowym jest skuteczny i efektywny w działaniu.

Wielkie rzeczy przytrafiają się tym, którzy nie przestają wierzyć, próbować, uczyć się i być wdzięczni.

Anna Dudkiewicz

Regionalny menedżer sprzedaży, Cała polska

536 100 042
anna.dudkiewicz@biznesnaplus.com

Ma 22 lata doświadczenia zawodowego w branży finansowej i prawnej. Prowadzi warsztaty o tematyce psychologicznej, m.in. jak poznać samego siebie czy dotyczące zachowań międzyludzkich. Buduje i zarządza sprzedażą sieci zewnętrznej. Prywatnie interesuje się astrologią.

Dobro powraca mimo, że czasem myślimy, że o nas zapomniało.

Michal Kołakowski

Regionalny menedżer sprzedaży, Cała polska

533248073
michal.kolakowski@biznesnaplus.com

Specjalista ds. marketingu i kontaktów z klientami, szkoleniowiec, trener. Swoje doświadczenie na przestrzeni lat zdobywał w pracując w branżach związanych z nieruchomościami, motoryzacją, marketingiem, restrukturyzacją sądową i odłużeniami. Odpowiada za współpracę z partnerami biznesowymi.

Maciej Lutomski

Regionalny menedżer sprzedaży, Trójmiasto

575596900
maciej.lutomski@biznesnaplus.com

Od ponad 20 lat działa w sektorze bankowym i ubezpieczeniowym. Członek Stowarzyszenia Absolwentów Wyższych Szkół Zarządzania NASZA EUROPA. Menedżer średniego i wyższego szczebla z 18 letnim doświadczeniem w sektorze bankowym i ubezpieczeniowym. Odpowiada za współpracę z partnerami biznesowymi.

Tomasz Jabłonowski

Regionalny menedżer sprzedaży, Mława

530935191
tomasz.jablonowski@biznesnaplus.com

Posiada 11-letnie doświadczenie w administracji Państwowej. Współpracuje z różnymi doradcami: od doradców kredytowych po dotacje z UE, by mieć możliwość szeroko obsłużyć Klienta. Odpowiada za współpracę z partnerami biznesowymi.