Księgowość

Profesjonalna obsługa księgowa połączona z obsługą prawną = SUKCES. Przeprowadź audyt swojej firmy! Sprawdź co możesz naprawić i zarobić więcej!

Rzetelna księgowość to podstawa sprawnie działającej firmy

Rzetelna księgowość to podstawa sprawnie działającej firmy

Zastanawiasz się czy twoja księgowość działa sprawnie i rzetelnie? Prowadzisz działalność, która jest branżą wysokiego ryzyka? Niejednokrotnie potrzebujesz wsparcia podatkowego i zaudytowania swojej działalności?

Odpowiednie działania księgowe mają bezpośrednie przełożenie na sukces przedsiębiorstwa. Zaufana księgowa stanowi trzon rozwiązań, z których korzystają przedsiębiorcy. Niejednokrotnie firmy borykają się z tym, że po przeprowadzeniu audytu ich działalność nie działa efektywnie, a błędy popełniane przez osoby na stanowiskach księgowych mają bezpośredni wpływ na problemy finansowe. Dobra księgowa stanowi jedną z pierwszych osób, która jest w stanie określić potrzeby przeprowadzenia działań restrukturyzacyjnych czy upadłościowych firmy. Zespół specjalistów kancelarii łączy w swoich działaniach doradztwo prawne i księgowe, które stanowi idealne połączenie na drodze do zadowolenia klienta.

Zapraszamy na audyt!

www.pikbr.pl